Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Zbiorniki procesowe chemii z tworzywa sztucznego wykonywane na specjalne zamówienie – szmai.pl pomoże Ci dobrać najlepszy zbiornik na chemię, skompletować pompy, armaturę, mieszadła i wszelkie inne detale, zadba o protokoły odbioru i inne dokumenty.

Tak zaprojektowany i wykonany zbiornik procesowy chemii to gwarancja bezpieczeństwa!

Zbiornik procesowy chemii PE, PP, PVC, z oprzyrządowaniem, armaturą, systemem rurociągów, detekcją nieszczelności, sygnalizacją, wykonany precyzyjnie według projektu, dopracowany w każdym szczególe. Indywidualnie dopasowane tworzywo, obliczenia, próby szczelności – tak, abyś finalnie dostał najbardziej funkcjonalne urządzenie!

szmail.pl kompleksowo wykonuje zbiorniki, mieszalniki do procesów chemicznych, w pełni wyposażone urządzenia na chemikalia. Zgodnie z życzeniem Klienta, mogą być wyposażone w motoreduktory, systemy pomp, aparaty sygnalizacji, dowolną aparaturę. Każdy szczegół dobieramy do projektu i oczekiwań konsumenta. Stosujemy nowoczesną technologię dla Twojej wygody i bezpieczeństwa!

Nasi spawacze to certyfikowani przez Urząd Dozoru Technicznego fachowcy.

Oferujemy również sprawny serwis instalacji tworzywowych. Mamy szybki czas reakcji, mobilny sprzęt i zapas kształtek i elementów niezbędnych przy awarii.

Opiekujemy się projektem na każdym etapie. Chcesz z nami skonsultować swój projekt, dobrać najlepsze możliwe urządzenie tworzywowe, zainwestować w klasę PREMIUM? Napisz do nas lub zadzwoń!

e-mail: portal@szmail.pl

telefon: +48 512 016 527 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl